АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) за наслідками проведення аудиту річних звітних даних, що подаються до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Кредитної спілки "КС Володар" за період з 01.01.2017 р. по 31.12.2017 р.

Звітні дані про фінансову діяльність кредитної спіоки "КС Володар" за 2017 рік

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) за наслідками проведення аудиту річних звітних даних, що подаються до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Кредитної спілки "КС Володар" за період з 01.01.2016 р. по 31.12.2016 р.

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) за наслідками проведення аудиту фінансової звітності, Кредитної спілки "КС Володар" за період з 01.01.2016 р. по 31.12.2016 р.

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) за наслідками проведення аудиту попередньої фінансової звітності Кредитної спілки "КС Володар" за період з 01.01.2015 р. по 31.12.2015 р.

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) за наслідками проведення аудиту річних звітних даних, що подаються до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг Кредитної спілки "КС Володар" за період з 01.01.2015 р. по 31.12.2015 р.

 

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) про результати перевірки фінансової звітності та звітних даних Кредитної спілки «КС Володар» за період з 01.01.2014 р. по 31.12.2014 р.

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК (ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА) про результати перевірки фінансової звітності та звітних даних Кредитної спілки «КС Володар» за період з 01.01.2013 р. по 31.12.2013 р.

Ознайомитись с Аудиторським звітом на 2012 рік - завантажити

Днем народження Кредитної спілки „КС Володар” є 22 грудня 2003 року.

Кредитна спілка діє на підставі:

- Свідоцтва про державну реєстрацію фінансової установи (№ 14100010) від 04 березня 2004 року за № 124;

- Ліцензії  Ліцензія на діяльність кредитної спілки з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту за розпорядженням від 26.01.2017 р. № 163.


            Схема надання Кредитною спілкою „КС Володар” фінансових послуг населенню проста:

одні члени організації, бажаючи зберегти та примножити свої грошові кошти, розміщують їх на депозитних рахунках в Кредитній спілці, інші члени організації користуються цими коштами в своїх цілях на підставі отримання позики від Кредитної спілки. Гарантією збереження грошових коштів вкладників є застава нерухомого майна, яке передається Позичальником Кредитній спілці відповідно до Договору іпотеки.

Кредитна спілка «КС  Володар» є лідером на ринку іпотечних кредитів. Кредитна спілка «КС  Володар» є фінансовим партнером житлового комплексу «Квартал-Авіа», що будується у м. Вишневе, по вул. Вітянська, 2.

Кредитна спілка «КС Володар» пропонує ексклюзивні умови кредитування квартир.

Іпотечні кредити - це прекрасна можливість придбати нерухомість, квартиру або заміський будинок. Також іпотечні кредити дають можливість проживати і облаштовувати власну оселю, коли не вистачає коштів на її купівлю, а не сплачувати за оренду житла.

Існує ряд переваг іпотечних кредитів,  які слід знати:  
1.    Відстуність необхідності роками збирати гроші на купівлю житла;
2.    Погашення кредиту відбувається щомісячно, рівними частинами, що полегшує планування родинного бюджету.
3.    Відсутність комісії за дострокове погашення кредиту.

Іпотечний кредит може бути оформлений строком  до 25 років, але завжди є чудова можливість здійснити дострокову виплату, і тим самим зменшити виплату щорічних відсотків за користування таким кредитом, згідно графіку виплат та умов, зазначених у іпотечному Договорі.

Зазвичай, погашення кредиту здійснюється щомісячними платежами, перш за все  погашаються відсотки за минулий місяць, а залишок зараховуєтьсяна часткове погашення тіла кредиту. Для запобігання штрафних санкцій, платежікраще всього здійснюватине пізніше останнього числа платіжного періоду, зазначеного  у Договорі. Згідно Договору іпотеки, Ви можете вносити суми, що перевищують щомісячний платіж, щоб  зменшититермін виплати кредиту і виплату відсотків кредитору.

         За період існування Кредитної спілки „КС Володар” на фінансовому ринку України, працівниками спілки було розроблено багато кредитних програм.

Найбільшою популярністю користуються такі як:

"Споживчий кредит без застави”

"Кредитна лінія на розвиток бізнесу"

 

Всі фінансові програми, які існують в Кредитній спілці „КС Володар” доступні жителям м. Києві, Київської області, м. Львів та Львівської області.

Щомісяця члени кредитної спілки мають можливість дізнаватись про самі актуальні новини про життя кредитної спілки та ринку фінансових послуг з корпоративної газети «Траєкторія успіху» яка безкоштовно надсилається їм за поштовою адресою.