КРЕДИТИ

Кредити для населення, кредити для бізнесу допоможуть реалізувати будь-які плани швидко та при нагальній потребі. Вирішити житлове питання допоможе послуга "квартира в кредит". Для того, щоб здійснити ремонт, обладнати помешкання меблями та побутовою технікою, Ви можете отримати кредит готівкою.  Не втрачайте можливіть покращити якість свого життя вже сьогодні - скористайтесь послугами кредитної спілки "КС Володар"!

В розділі "КРЕДИТИ" Ви знайдете детальну інформацію по всім програмам,  в наших відділеннях Ви дізнаєтесь як можна отримати кредит готівкою, як прибати квартиру в кредит та розвинути свій бізнес за допомогою програми "Кредитна лінія для СПД".

Кредитна спілка «КС Володар» допоможе вкладникам отримати  кредит готівкою задля здійснення своїх мрій та реалізації планів, таких як відкриття бізнесу,  будівництво дачного будинку або отримати кредит на квартиру.
 

На сьогоднішній день, кредит на квартиру є важливим для людей різних віків та сфер діяльності, особливо для молодих сімей, що тільки розпочинають свій сумісний життєвий шлях та мають потребу у своєму куточку, де можуть починати будувати своє майбутнє. Отримання кредиту на квартиру часто стає досить складним процесом для бажаючих його отримати, але Кредитна спілка «КС Володар» робить усе можливе задля полегшення цього процесу та отримання задовільного результату.

Важливим аспектом у отриманні кредиту на квартиру є підходяща для клієнта програма кредитування житла, яка б задовольняла його очікуванням та була б комфортною для подальшого здійснення виплат кредитору. Саме тому, Кредитна спілка «КС Володар» пропонує різні програми кредитування житла та прикладає максимум зусиль для того, щоб знайти оптимальний для клієнта варіант програми кредитування квартир.
Кожна програма кредитування житла має сукупність факторів, які слід враховувати при виборі програми, а саме: розмір процентної ставки, графік погашення тіла кредиту та можливість дострокового погашення кредиту. Комфортні, а отже вигідні умови погашення кредиту на житло є важливим аспектом у співпраці кредитора та позичальника.

 

 

Для вступу в члени кредитної спілки “КС Володар” необхідно:

· Паспорт
· Ідентифікаційний номер.
· Вступний внесок– 10 грн.
· Обов’язковий внесок– 20 грн.(при виході зі спілки повертається).
· Вступний внесок– 1 грн. (ГО „Володар”)

Умови надання кредиту:

Документи які потрібні для отримання кредиту:

1. Адреса реєстрації – м. Київ.
2. Паспорт.
3. Ідентифікаційний номер.
4. Довідка з місця роботи(з зазначенням посади, яку обіймає, розміру заробітної плати за останні 6 місяців).
5. Копія трудової книжки, завірена печаткою та підписом директора організації.
6. Документи на нерухомість (у разі подачі заявки під заставу нерухомого майнаі).
7. Документи на автомобіль (у разі кредиту під заставу автомобіля)

 

Кредитна лінія. Отримати кредит готівкою. Кредити для бізнесу. Кредит на квартиру.